Fotografická soutěž

9.3.2015 | Iveta Jechová

Každý z nás máme místo, kde je nám dobře. Místo, které má pro nás zvláštní kouzlo. Místo, ke kterému nás vážou příjemné vzpomínky. Místo, které nás inspiruje. Pro někoho z nás je to místo v lese, u řeky, pro jiné fotbalový stadión, kavárna nebo pro další zase zahrádka u babičky a dědečka nebo místo, kde jste potkali první lásku.

Pakliže takové místo máte na území obcí Bezděkov, Čečkovice, Dolní Sokolovec, Jeřišno, Klokočov, Lány, Maleč, Nová Ves u Chotěboře, Rušínov, Sloupno, Víska, městyse Libice n/D. a města Chotěboře a chcete se s námi o něj podělit, pošlete nám jeho fotografii.

Při příležitosti oslav města Chotěboře v červnu 2015 budou vyhlášeni vítězové soutěže a odměněni cenami. V této soutěži ale nejde o umělecké ambice, ale o výpověď vás občanů o tom, která místa jsou pro vás ve vašem domově důležitá a ke kterým jste si vytvořili výjimečný vztah. Z fotografií bude vytvořeno se souhlasem jejich autorů pexeso Tady jsme doma s uvedením autora na kartičce a fotografie budou uvedeny na našich webových stránkách. V případě, že nám fotografii dodáte ve formátu A4 bude fotografie vystavena.

Neváhejte! FOŤTE a POSÍLEJTE!!!! Posílejte e-mailem na info@podhurizeleznychhor.cz, poštou na adresu MAS Podhůří Železných hor, o.p.s., Klášterní 267, Chotěboř, 583 01 nebo nejlépe se za námi stavte osobně.

Fotky posílejte a noste do 31.5.2015

Soubory ke stažení:
pdf foto.pdf 299 kB Fotografická soutěž